Stanisław Michalkiewicz
  • Żyjąc pośród celów rzeczywistych i deklarowanych

    -tak jak pośród rzeczywistości rzeczywistej i  podstawionej. Będzie wiele dobrodziejstw deklarowanych , rozmijających się z dobrodziejstwami- rzeczywistymi. Tak przynajmniej wynika z deklaracji pana premiera Donalda Tuska w swoim „ drugim expose’- jakby pierwszego było mało.. Już pierwsze expose dało nam w kości- a co dopiero drugie..

  • Zapraszamy na spotkanie z Krzysztof Wyszkowski

    Szanowni Panstwo, Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Panem Krzysztofem Wyszkowskim, autorem ksiazki "Glowa w mur", doradca premierow Olszewskiego i Bieleckiego, publicysta, wspoltworca "Solidarnosci", czlowiekiem niezlomnym, wielokrotnie wiezionym za prawde.

  • Parszywe jabłuszko

    Po 1989-tym wydawało się, że nareszcie sami możemy korzystać z pracy własnych rąk i zarabiać na tym co umiemy robić. Jakiemuś Anglikowi zasmakowały polskie jabłka i zaproponował kontrakt, który przerastał możliwości jednego producenta. Sadownicy zorganizowali się więc w grupę i wspólnie wysłali duży transport.

Profesor Władimir Gieorgijewicz Żdanow wygłasza wykład na temat toksyczności produktu spożywczego zwanego ” chleb „, który jest przez nas spożywany. UWAGA ! TRUCIZNA !

aa

Napisy po polsku – kliknąć CC lub prostokąt z dwoma kreskami w dolnej prawej części pod ekranem.


Kurs Walut NBP
Waluta Kurs
Dolar amerykański 3.6459 PLN
Euro 4.2826 PLN
Funt szterling 4.7049 PLN
Korona duńska 0.5759 PLN


Słuchaj Radio Pomost
Rajd Katynski
Rajd Katynski
Lusia oginska
Lusia oginska
Gwiazda Polarna
Gwiazda Polarna
Cieslik Foundation, Inc
Cieslik Foundation, Inc